spor akademisi

spor akademisi

Size birden fazla uzmanlık sunuyoruz!

Cumhuriyetimizde sporla ilgili yenilikler ve gelişmeler her yıl hızlanmaktadır. Ülkemizde ilk kez “Bakü 2015 Avrupa Oyunları”, “Formula 1 Avrupa Grand Prix” ve “IV İslami Dayanışma Oyunları” gibi spora yönelik önemli etkinlikler yapıldı ve yapılmaya devam ediyor. Bu bağlamda, Azerbaycan Devlet Beden Kültürü ve Spor Akademisi, Azerbaycan’da uluslararası spor yarışmaları kazanan sporcular, profesyonel beden eğitimi öğretmenleri, şampiyonluk ruhu yaratan antrenörler, başarılı spor yöneticileri ve önde gelen rehabilitasyon uzmanları yetiştiren tek yüksek öğretim kurumudur. .

Akademi ekibi, uluslararası standartları karşılamak ve dünyada yenilik yapmak için kademeli, kendinden emin ve kararlı adımlar atıyor. Her gün dünden daha güçlüyüz ve gücümüzü tüm dünyaya göstermek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız.

Yurtdışından gelen kişiler sadece lise diplomasıyla kayıt olarak okuya bilir. Üniversitemiz YÖK-ün klavızunda yer alıyor. Sizi bize katılmaya, tüm fırsatlardan yararlanmaya ve bizimle başarılı bir gelecek inşa etmeye davet ediyoruz!

×

WhatsApp Destek

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?